| Kód produktu: 96845 | EAN: 4000870968451 | |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| MATERIAL: | kov |
|---|---|
| POVRCHOVA UPRAVA: | matný chrom |
| PATICE: | GU10 |
| VYKON: | vč. 1x50W |
| POCET SVETELNYCH ZDR: | 1 |
| PRUMER: | 111mm |
| VYSKA: | 200mm |
| NAPAJECI NAPETI: | 230V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 50W |
| STMIVAC: | se stmívačem R pro 230V žárovky |
| OCHRANA IP: | Ochranná třída II |
| HLOUBKA: | 105mm |
| VCETNE SVETELNEHO ZD: | ano |
Svietidlá PAULMANN patria k špičke medzi výrobcami osvetlenia na trhu. S viac ako 35 ročnou tradíciou, ktorá započala v Nemecku, sa táto firma rozrástá dodnes.
Ich svieže a inovatívne nápady v oblasti navrhovania a výroby osvetlenia ich radia medzi jednych z najobľúbenejších výrobcov na trhu. Táto rodinná firma vyrába dekoratívne osvetlenie, aby vám pomohla zariadiť si váš domov podľa vašich predstáv a vytvorili tú správnu atmosféru.