| Kód produktu: 236 | EAN: 4000870002360 | 1x | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 2 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| MATERIAL: | kov |
|---|---|
| POVRCHOVA UPRAVA: | černá |
| MONTAZNI OTVOR: | 68mm |
| ZAPUSTNA HLOUBKA: | 114mm |
| PATICE: | GU10 |
| VYKON: | 35W |
| POCET SVETELNYCH ZDR: | 1 |
| NAPAJECI NAPETI: | 230V |
| VYKON SVETELNEHO ZDR: | 35W |
| VCETNE SVETELNEHO ZD: | ne |