| Kód produktu: 32037 | EAN: | |
| Séria | KOFFA |
| Kategória | |
| Dostupnosť | Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela, Hnedá, Tmavé drevo |
| Materiál | Keramika, Textil |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 40W |
| Výška | 240mm |
| Priemer | 200mm |
Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.
Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie.