| Kód produktu: 71339 | EAN: 8585032240836 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Na dotaz na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 30W |
| Výška | 60mm |
| Priemer | 395mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 3080lm |
| Stmievateľné | Áno |
Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.
Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie.