| Kód produktu: 41107 | EAN: | |
| Séria | ENZO |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela, Chróm |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| Počet zdrojov | 1x2D TUBE |
| Maximálny výkon | 28W |
| Výška | 65mm |
| Šírka | 260mm |
| Dĺžka | 260mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 1600lm |
Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.
Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie.