| Kód produktu: 27020 | EAN: 8585032240669 | |
| Séria | LENYS |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 6 ks - ihneď na odoslanie Na externom sklade: 200+ ks Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela, Čierna |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 12W |
| Výška | 140 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Dĺžka | 24 mm |
| Farba svetla | 4000K - neutrálna biela |
| Svetelný tok | 1000lm |
| Štýl | Industriálne, Klasické, Moderné |
| Životnosť | 20 000h |
Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.
Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie.