| Kód produktu: R10498 | EAN: | |
| Séria | ARANA |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela, Matný nikel |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 2 x 30W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 30W |
| Výška | 178 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
Spoločnosť Rendl light studio bola založená v roku 2008 v Prahe. Spoločnosť Rendl ponúka množstvo svietidiel pre interiér a exteriér, sústredí sa na popredný a nadčasový dizajn, perfektnú účelnosť a dlhodobú životnosť.
Svietidla Rendl uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov, priahnucích po netradičných riešeniach a náročných dizajnoch.