| Kód produktu: R10380 | EAN: | |
| Séria | TREEZA |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Antracit |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP54 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 7W |
| Výška | 250 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 123 |
Spoločnosť Rendl light studio bola založená v roku 2008 v Prahe. Spoločnosť Rendl ponúka množstvo svietidiel pre interiér a exteriér, sústredí sa na popredný a nadčasový dizajn, perfektnú účelnosť a dlhodobú životnosť.
Svietidla Rendl uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov, priahnucích po netradičných riešeniach a náročných dizajnoch.