| Kód produktu: 1000804 | EAN: 4024163190961 | |
| Séria | DISOS |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Plast, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| LED technológia | Áno |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 25W |
| Výška | 200 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 2270 |
SLV je inovatívnym dodávateľom svietidiel pred domácnosti a komerčné priestory s 35-ročnou históriou. Ponúka svietidlá pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
Spoločnosť bola založená v roku 1979 a sídli v Übach-Palenberg v Nemecku. SLV je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších spoločnosti v Európe.