| Kód produktu: 12120Z/B/V | EAN: 5291889088486 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 392 ks Ďalšie kusy: do 3-4 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné stropné svietidlo v minimalistickom valcovom dizajne predstavuje elegantné riešenie pre súčasné interiéry. Svietidlo je ideálne na bodové osvetlenie – perfektne sa hodí do obývačky, kuchyne, chodby či kancelárie. Vďaka čistým líniám a kompaktnému prevedeniu sa ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi zariadenia, od moderného až po industriálny.
Reflektor sa musí objednať samostatne. (050378C/B- čierna, 050378C/BS - mosadz, 050378C/W - biela).
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 20W |
| Výška | 115mm |
| Priemer | 94cm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 1600lm |
| Stmievateľné | Nie |