| Kód produktu: 857901640000 | EAN: | |
| Séria | BARNEY |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela, Matný nikel |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | G9 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 28W |
| Výška | 220 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Farba svetla | 2800K |
| Svetelný tok | 370 |
Snahou a ideou spoločnosti WOFI je identifikovať najnovšie trendy na trhu, zapracovať ich do svojich návrhov a ponúknuť konečnému spotrebiteľovi to, čo na trhu práve hľadá.
Táto jedinečná stratégia pomohá spoločnosti rásť, o čom nás úspešne presviedča už viac ako 50 rokov. Veľmi dobre si uvedomujú a vnímajú svojho zákazníka a to ponúkajú aj vo svojom portfóliu produktov. Skĺbili dokopy funkčnosť, kvalitu, atraktivitu a prijateľnú cenu, aby ponúkli to najlepšie svojmu zákazníkovi, teda vám.