| Kód produktu: 998401066000 | EAN: 4003474319896 | |
| Séria | ORSA |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 18W |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 1260 |
Snahou a ideou spoločnosti WOFI je identifikovať najnovšie trendy na trhu, zapracovať ich do svojich návrhov a ponúknuť konečnému spotrebiteľovi to, čo na trhu práve hľadá.
Táto jedinečná stratégia pomohá spoločnosti rásť, o čom nás úspešne presviedča už viac ako 50 rokov. Veľmi dobre si uvedomujú a vnímajú svojho zákazníka a to ponúkajú aj vo svojom portfóliu produktov. Skĺbili dokopy funkčnosť, kvalitu, atraktivitu a prijateľnú cenu, aby ponúkli to najlepšie svojmu zákazníkovi, teda vám.