| Kód produktu: 7722.03.64.0006 | EAN: | |
| Séria | SAVANNAH |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Matný nikel |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Počet zdrojov | 3 |
| Maximálny výkon | 3 x 11W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 11W |
| Výška | 1500 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 1410 |
Snahou a ideou spoločnosti WOFI je identifikovať najnovšie trendy na trhu, zapracovať ich do svojich návrhov a ponúknuť konečnému spotrebiteľovi to, čo na trhu práve hľadá.
Táto jedinečná stratégia pomohá spoločnosti rásť, o čom nás úspešne presviedča už viac ako 50 rokov. Veľmi dobre si uvedomujú a vnímajú svojho zákazníka a to ponúkajú aj vo svojom portfóliu produktov. Skĺbili dokopy funkčnosť, kvalitu, atraktivitu a prijateľnú cenu, aby ponúkli to najlepšie svojmu zákazníkovi, teda vám.