| Kód produktu: 11112B/W/V | EAN: 5291889087427 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 427 ks Ďalšie kusy: do 3-4 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 12W |
| Výška | 134mm |
| Priemer | 136mm |
| Zápustná hĺbka | 90mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 900lm |