| Kód produktu: 71076 | EAN: | |
| Kategória | |
| Dostupnosť | Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | GU10 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Maximálny výkon | 50W |
| Výška | 12mm |
| Šírka | 84mm |
| Dĺžka | 84mm |
Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky.
Moderný dizajn oslovuje najmä mladých spotrebiteľov, ale páči sa každému, kto uprednostňuje jednoduché a čisté línie. Výborne sa uplatňuje v bytoch a rodinných domoch, často po ňom siahnu aj architekti pri realizácii svojich vízií a predstáv.