| Kód produktu: 1594 | EAN: | |
| Séria | TIMPAN |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 1 ks - ihneď na odoslanie
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela, Chróm |
| Materiál | Chróm, Sklo, Textil |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Počet zdrojov | 8 |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 40W |
| Výška | výška tienidla - 360mm |
| Dĺžka | 1500mm |
| Priemer | 650mm |
Luxusné svietidlá vysokej kvality, precízne prevedenie z prvotriednych materiálov, zaujímavé dizajnérske návrhy, popri tom však stále prijateľná cena – to sú charakteristické črty značky LUXERA.
U nás si môžete vybrať svietidlá LUXERA zo širokej ponuky modelov a odborným poradenstvom.