| Kód produktu: 71091 | EAN: | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Na dotaz na predajni 7 ks - ihneď na odoslanie Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | GU10 |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 50W |
| Výška | 88 mm |
| Šírka | 88 mm |
Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky.
Moderný dizajn oslovuje najmä mladých spotrebiteľov, ale páči sa každému, kto uprednostňuje jednoduché a čisté línie. Výborne sa uplatňuje v bytoch a rodinných domoch, často po ňom siahnu aj architekti pri realizácii svojich vízií a predstáv.