| Kód produktu: 7306CHG/W/W | EAN: 5291889084105 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 98 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 1786 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Farba | Biela |
| Napätie | 220-240V |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | GU10-LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 6W |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 420 lm |
| Uhol svietivosti | 60° |