| Kód produktu: 38010A/B/V | EAN: 5291889080572 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 5 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 272 ks Ďalšie kusy: do 3-4 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné nástenné svietidlo ONE LIGHT v minimalistickom prevedení zaujme na prvý pohľad čistými líniami a nadčasovým dizajnom. Elegantné obdĺžnikové telo v matnej čiernej farbe pôsobí štýlovo a ľahko zapadne do moderných aj industriálnych interiérov.
Vďaka kvalitnému spracovaniu a úspornému LED riešeniu je svietidlo nielen dizajnovým, ale aj praktickým doplnkom, ktorý zabezpečí dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Svietidlo je dostupné s výkonom 12 W a ponúka funkciu CCT, vďaka ktorej si môžete jednoducho nastaviť teplotu farby svetla podľa vašich preferencií.
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Áno |
| Maximálny výkon | 12W |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Farba svetla | CCT |
| Svetelný tok | 720lm |
| Stmievateľné | Nie |