| Kód produktu: 7835W/W | EAN: 5291889042136 | |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 20 ks - ihneď na odoslanie Skladom u dodávateľa: 2566 ks Ďalšie kusy: do 2 týždňov |
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
| Napätie | 24V |
| Krytie | IP68 |
| LED technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 14,4W |
| Šírka | 12 mm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 1050lm/m |
| Stmievateľné | Áno |