| Kód produktu: AZ6642 | EAN: 5901238466420 | |
| Séria | AGORA |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
do 2 týždňov
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné závesné svietidlo v jemnom modrom prevedení zaujme originálnym lamelovým dizajnom, ktorý vytvára príjemné a útulné osvetlenie. Vďaka elegantnému tvaru a decentnej farebnosti sa hodí do rôznych typov interiéru. Ideálne do obývačky, jedálne či detskej izby.
| Farba | Modrá |
| Materiál | Hliník, Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| LED technológia | Nie |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Výška | 1300mm -2250mm nastaviteľná |
| Šírka | 360mm |
Svietidlá a lampy AZzardo ponúkajú okrem nádherného a unikátneho designu taktiež vysokú kvalitu použitého materiálu.
Pri pohľade na svietidlá AZzardo sa dostávame k otázke trendov a ani tu Vás nesklamú moderné lampy AZzardo, ktoré okrem funkčnosti dokonalo pretvárajú a dotvárajú charakter a design každého interiéru.