| Kód produktu: AZ2469 | EAN: 5901238424697 | |
| Séria | GIO |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
Séria svietidiel GIO, ponúka závesné a stojanové svietidlá, v rovnakom dizajne. Svietidlo pozostáva z kovovej chrómovej konštrukcie a bieleho tienidla. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu bude okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru.
| Farba | Biela |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 1 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Štýl | Moderné |
Svietidlá a lampy AZzardo ponúkajú okrem nádherného a unikátneho designu taktiež vysokú kvalitu použitého materiálu.
Pri pohľade na svietidlá AZzardo sa dostávame k otázke trendov a ani tu Vás nesklamú moderné lampy AZzardo, ktoré okrem funkčnosti dokonalo pretvárajú a dotvárajú charakter a design každého interiéru.