| Kód produktu: 68008 | EAN: 8585032210051 | |
| Séria | CLARITY |
| Kategória | |
| Dostupnosť |
Skladom na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie Na externom sklade: 5+ ks Ďalšie kusy: do 3 až 5 dní
Doprava ZADARMO
|
|
|
Máte lepšiu ponuku?
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu! |
|
Moderné závesné svietidlo v elegantnom minimalistickom dizajne. Tienidlo s jemne zvlnenou štruktúrou z priesvitného materiálu rovnomerne rozptyľuje svetlo, zatiaľ čo vnútorný kužeľovitý prvok v teplom odtieni vytvára príjemnú a útulnú atmosféru. Lesklé kovové uchytenie a subtílne lanká dodávajú svietidlu ľahký, vzdušný vzhľad. Ideálna voľba nad jedálenský stôl, do obývačky alebo moderných komerčných priestorov.
| Farba | Chróm |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Maximálny výkon | 60W |
| Dĺžka | 1200mm |
| Priemer | 350mm |
Luxusné svietidlá vysokej kvality, precízne prevedenie z prvotriednych materiálov, zaujímavé dizajnérske návrhy, popri tom však stále prijateľná cena – to sú charakteristické črty značky LUXERA.
U nás si môžete vybrať svietidlá LUXERA zo širokej ponuky modelov a odborným poradenstvom.