Kód produktu: DL086-GX53-RD-B
MAYTONI HOOP
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: DL086-GX53-RD-B   |  EAN: 4099776026662
Séria HOOP
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Parametre produktu
Farba Čierna
Materiál Hliník, Plast
Napätie 220-240V
Krytie IP20
Objímka / pätica zdroja GX53
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Nie
Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 1x15W
Výška 53 mm
Priemer 110 mm
Zápustná hĺbka 35 mm
Montážny otvor 95 mm