Kód produktu: DL086-GX53-RD-W
MAYTONI HOOP
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: DL086-GX53-RD-W   |  EAN: 4099776026631
Parametre produktu
Farba Biela
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 1x15W
Výška 53 mm
Priemer 110 mm
Zápustná hĺbka 35 mm
Montážny otvor 95 mm