Kód produktu: P010PL-L23W
MAYTONI STEP 3000K 23W
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: P010PL-L23W   |  EAN: 4251110052342
Parametre produktu
Farba Biela
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 23W
Výška 200-1300
Šírka 910 mm
Farba svetla 3000K
Svetelný tok 1500lm
Produkty z rovnakej série
Interiérové svietidlo MAYTONI STEP 3000K 30W