Kód produktu: MOD015CL-L80B
Maytoni Line
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: MOD015CL-L80B   |  EAN: 4251110078410
Séria Line
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Moderná séria interiérových LED svietidiel LINE dostupná vo viacerých prevedeniach.
Parametre produktu
Farba Čierna
Materiál Akryl, Kov
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 80W
Výška 80 mm
Šírka 780 mm
Dĺžka 680 mm