Kód produktu: MOD054PL-L52B3K
MAYTONI Line
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: MOD054PL-L52B3K   |  EAN: 4251110040264
Séria Line
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Moderná séria interiérových LED svietidiel LINE dostupná vo viacerých prevedeniach.
Parametre produktu
Farba Čierna
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 52W
Výška 850 mm
Priemer 830 mm