Kód produktu: MOD016PL-L75MG4K
MAYTONI Line
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: MOD016PL-L75MG4K   |  EAN: 4251110092355
Séria Line
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Moderná séria interiérových LED svietidiel LINE dostupná vo viacerých prevedeniach.
Parametre produktu
Farba Zlatá
Materiál Akryl, Kov
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 75W
Výška 120-1200
Šírka 1010 mm
Hĺbka 660 mm