Kód produktu: 62172A/BS
ONE LIGHT stropné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 62172A/BS   |  EAN: 5291889069645
Séria 62172A
Kategória
Dostupnosť Na dotaz
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Dizajnová séria stropných svietidiel od výrobcu ONE LIGHT 62172A v mosadznom farebnom prevedení a v troch rozmeroch. Svojim minimalistickým retro štýlom, ale zároveň prepracovaným dizajnom zaujme, ale zároveň skvele zapadne do každej miestnosti Vášho interiéru.
Parametre produktu
Farba Mosadz
Materiál Oceľ
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja E27
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Nie
Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 12
Maximálny výkon jedného zdroja 12W
Výška 94 mm
Priemer 250 mm