Kód produktu: 63126A/CU
ONE LIGHT závesné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 63126A/CU   |  EAN: 5291889067511
Séria 63126A
Kategória
Dostupnosť do 3-4 týždňov
Skladom u dodávateľa: 57 ks
    3,69s DPH
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Závesné svietidlá ONE LIGHT 63126A s industriálnym a zároveň retro dizajnom sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a typoch, aby si každý vedel vybrať to pravé svietidlo podľa jeho požiadaviek. K závesu je potrebné dokúpiť žiarovku a tienidlo podľa Vášho vkusu.
Parametre produktu
Farba Čierna, Meď
Materiál Hliník
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja E27
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Nie
Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 20
Maximálny výkon jedného zdroja 20W
Dĺžka 2000 mm
Priemer 100 mm