| Kód produktu: 62001616 | EAN: 8592561001616 | |
| Séria | ELZA |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Hnedá, Hrdza, Mosadz |
| Materiál | Kov |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Štýl | Retro a Vintage |
Palnas je popredným českým dovozcom a predajcom osvetlenia. Palnas kladie dôraz na kvalitu, technické prevedenie a spoľahlivosť. Ponúkajú svietidlá a osvetlenie pre všetky typy interiérov aj exteriérov, a to v modernom aj klasickom prevedení.