| Kód produktu: 61009 | EAN: | |
| Séria | TORINO |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
Séria exteriérových svietidiel TORINO, sú nielen svietidlá s jedinečným dizajnom, ktoré krásne osvetlia Vašu záhradu, ale sú to aj krásne dekorácie,ktoré oživia Vašu záhradu svojou prítomnosťou.
| Farba | Nikel |
| Materiál | Oceľ |
| Krytie | IP44 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 1 x 11W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 11W |
| Výška | 365 mm |
| Šírka | 102 mm |
Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Moderné aj klasicky stvárnené lustre, stropné a nástenné lampy, bodové i pracovné osvetlenie a doplnky – to je ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.
Ponuku svietidiel dopĺňa vonkajšie a záhradné osvetlenie.