| Kód produktu: 01-727 | EAN: | |
| Séria | JOY |
| Kategória | |
| Predaj tohto produktu skončil | |
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky |
| Počet zdrojov | 6 |
| Maximálny výkon | 6 x 23W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 23W |
| Hĺbka | 280 mm |
| Priemer | 500 mm |
Založené v roku 2000, Redo Group sa stala známou prostredníctvom inovácií, kvalitou a službami, stáva sa čoskoro z jedných popredných poskytovateľov vybavenia pre riešenie osvetlenia.