Kód produktu: 63022A/B/BS
ONE LIGHT závesné svietidlo
Výrobca ONE LIGHT
Kód produktu: 63022A/B/BS   |  EAN: 5291889056270
Séria 63022A
Kategória
Dostupnosť Skladom na predajni 3 ks - ihneď na odoslanie
Skladom u dodávateľa: 51 ks
Ďalšie kusy: do 2 týždňov
Napíšte nám, dáme Vám ešte lepšiu!
Séria závesných svietidiel ONE LIGHT 63022A ponúka svietidlá v dvoch tvaroch, viacerých rozmeroch a farebných prevedeniach. Variabilitou tvarov, rozmerov a farieb si viete vybrať to pravé svietidlo do každej miestnosti.
Parametre produktu
Farba Čierna, Mosadz
Materiál Hliník
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja E27
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Nie
Vybrať odporúčaný zdroj z našej ponuky
Počet zdrojov 1
Maximálny výkon 20
Maximálny výkon jedného zdroja 20W
Výška 250 mm
Šírka 120 mm
Dĺžka 1850 mm
Priemer 500 mm