Kód produktu: P010PL-L23G3K
MAYTONI STEP 3000K 23W
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: P010PL-L23G3K   |  EAN: 4251110031781
Parametre produktu
Farba Zlatá
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 23W
Výška 200-1300
Šírka 910 mm
Farba svetla 3000K
Svetelný tok 1100lm
Produkty z rovnakej série
Interiérové svietidlo MAYTONI STEP 3000K 30W