Kód produktu: P010PL-L23B4K
MAYTONI STEP 4000K 23W
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: P010PL-L23B4K   |  EAN: 4251110089393
Parametre produktu
Farba Čierna
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 23W
Výška 200-1300
Šírka 910 mm
Farba svetla 4000K
Svetelný tok 800lm
Produkty z rovnakej série
Interiérové svietidlo MAYTONI STEP 3000K 30W