Kód produktu: P010PL-L23B
MAYTONI STEP 3000K 23W
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: P010PL-L23B   |  EAN: 4251110053141
Séria STEP
Kategória
Dostupnosť na objednávku
Parametre produktu
Farba Čierna
Materiál Hliník
Napätie 220-240V
Krytie IP20
LED technológia Áno
Objímka / pätica zdroja Zabudované LED
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 23W
Výška 200-1300
Šírka 910 mm
Farba svetla 3000K
Svetelný tok 800lm
Uhol svietivosti 120°
  • Ak máte k produktu otázky, neváhajte nám napísať
  • Ak ste našli na konkurenčnom slovenskom e-shope produkt za lepšiu cenu, napíšte nám jeho adresu.
    Pripravíme Vám lepšiu ponuku. Lacnejšiu ponuku akceptujeme len zo slovenských e-shopov.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 20EUR
Možnosť online platby
Možnosť online platby
U nás môžete zaplatiť online kartou
Garancia najlepšej ceny
Máte lepšiu ponuku? Dáme Vám ešte lepšiu!
Odberné miesta po Vašom okolí
Odberné miesta po Vašom okolí
Využite až 400 miest po Slovensku, kde si môžete vyzdvihnúť Váš balík
Produkty z rovnakej série
Interiérové svietidlo MAYTONI STEP 3000K 30W