Kód produktu: P010PL-L30W
MAYTONI STEP 3000K 30W
Výrobca MAYTONI
Kód produktu: P010PL-L30W   |  EAN: 4251110063881
Séria STEP
Kategória
Dostupnosť Skladom na predajni 2 ks - ihneď na odoslanie
Ďalšie kusy: na objednávku
Parametre produktu
Farba Biela
Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia Áno
Maximálny výkon 30W
Výška 200-1300
Šírka 1185 mm
Farba svetla 3000K
Svetelný tok 2000lm
Produkty z rovnakej série
Interiérové svietidlo MAYTONI STEP 3000K 23W